Haber

Elitroyal Ödeme Yapıyor Mu

Sitenin girişlerinin gerçekleştirilmesinin ardından bu site hakkındaki değerlendirmeler şirket bilgileri ile yapıldığında sitenin 2015 senesinde bu yana casino kapsamında site olarak hizmetlerini sunduğu görülürken bir de lisanslı olarak bu hizmetlerin mevcut olduğunu da söyleyebilmek mümkün.

Kişilere sunulan bu lisans Malta merkezlidir ve 2017 senesinde de güncellemesi yapılmış bulunmaktadır. Site içerisinde bu şekilde yer alan bilgilerin ardından Elitroyal  ödeme süresi olarak da bir problemi olmayan sitedir diyebiliyoruz merak edenler için. Ödemeler minimum 24 saat maksimum ise 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Elitroyal  Nasıl Ödeme Yapıyor

İlk olarak Elitroyal  ödeme seçenekleri değerlendirilmeye alındığında siteye özel sunulan özel bir Transfercard ile karşılaşılmaktadır. Bu kart bu siteye özel olup bu kart ile minimum 100 TL maksimum ise 10.000 TL çekimler gerçekleştirilebiliyor 24 saat içerisinde.

Banka havalesi ile maksimum 5 iş günü içerisinde en az 500 TL en fazla 20.000 TL çekimler yapılabilir. Ecopayz ile bu tutar 50 TL ve 5000 TL şeklinde limite başlanmış olup yine maksimum 24 saat içerisinde gerçekleştirildiği görülüyor. En sonra olarak Jeton Cüzdan yöntemi bulunuyor ve minimum 50 TL maksimum 20.000 TL limitler ile maksimum 24 saat içerisinde ödemelerin alınabilmesi mümkün. Elitroyal giriş sonrasında sorunsuz ödeme yapılabilmektedir.

https://elitroyalsitesi777.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu